Elkerülhető gólok esete

2013.05.06. 21:05

Rimóc- Mátranovák 2-3 (1-2)

Olyan volt ez a meccs, mint egy izgalmas hollywoodi film, de a vége nem giccses volt, hanem megint szomorú.

6. perc: Stark 30 méteres szabadrúgása vágódott a gólvonalon túlra. 0-1.

13. perc: Hazai védelmi hibát kihasználva Oszvald lőtt gólt. 0-2.

31. perc: Bangó N. beadását a vendégek védője saját kapujába rúgta. 1-2.

47. perc: Laczkó középre ívelt labdáját Kelecsényi fejelte szépen a kapuba. 2-2.

83. perc: Tizenegyeshez jutott a vendégcsapat. Oszvald higgadtan értékesítette. 2-3

Óhatatlan, hogy a sorozatos eredménytelenséggel jött a nyomás, ment az önbizalom. Nehéz megfejteni mi zajlik a háttérbe de, hogy baj van az biztos. Mi idősek már nem teszünk hozzá a játékhoz, amennyi szükség volna. A fiatalok pedig még nem alkalmasok a jó futballra.

Legjobban eredményre lenne szükségünk mert egy siker mindent könnyebbé tenne. Nagyon nehéz ilyenkor bármit is írni, a jövő dönti el hogy, milyen sportemberek vagyunk.

Rimóc: Csampa- Mócsány, Fábián, Farkas - Laczkó, Rácz, Kelecsényi, (Vincze), Bangó N. Árva - Bangó R.(Szilvasi), Botos, ( Beszkid).

A.R

A mérkőzésen vállkulcs törést szenvedő mátranováki Oravecz Attilának jobbulást és gyors felépülést kíván a Rimóci SE.